Payment (8.x-2.0-rc5) - en to eo translation catalogue (41 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Last updated
eo: Laste ĝisdatigita

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: User
eo: Uzanto

en: Configure
eo: Agordu

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Update status
eo: Ĝisdata stato

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Desc
eo: malkreske

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Apply
eo: Apliku

en: Manage fields
eo: Agordu kampojn

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Bundle
eo: Fasko

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Date and time
eo: Dato kaj tempo

en: Manage display
eo: Agordu vidigilon

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
