Payment (8.x-2.0-rc5) - en to fi translation catalogue (66 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Payer
fi: Maksaja

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Currency
fi: Valuutta

en: Quantity
fi: Määrä

en: Last updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Weight
fi: Paino

en: Delete configuration
fi: Poista asennus

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Total
fi: Yhteensä

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: User
fi: Käyttäjä

en: Configure
fi: Määrittele

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Update status
fi: Päivitystiedot

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Amount
fi: Määrä

en: Owner
fi: Omistaja

en: Payment
fi: Maksu

en: Payments
fi: Maksut

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Basic
fi: Perusasetukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Pay
fi: Maksa

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: %label has been deleted.
fi: %label on poistettu.

en: Current status
fi: Nykyinen tila

en: Duplicate
fi: Monista

en: Payment method
fi: Maksutapa

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Complete
fi: Valmis

en: Apply
fi: Käytä

en: Manage fields
fi: Hallitse kenttiä

en: Unavailable
fi: Ei saatavilla

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Currency code
fi: Valuuttakoodi

en: Payment methods
fi: Maksutavat

en: Line items
fi: Tuoterivit

en: Bundle
fi: Paketti

en: Owner ID
fi: Omistajan ID

en: Parent ID
fi: Isännän ID

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Date and time
fi: Aika ja päiväys

en: Line item
fi: Tuoterivi

en: Payment type
fi: Maksutyyppi

en: Manage display
fi: Ylläpidä näkymää

en: Master
fi: Isäntä

en: Manage form display
fi: Hallitse lomakkeen esitystapaa

en: Edit %label
fi: Muokkaa %label
