Payment (8.x-2.0-rc5) - en to he translation catalogue (59 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Payer
he: המשלם

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Quantity
he: כמות

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Overview
he: סקירה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Total
he: סך הכל

en: Unknown
he: לא ידוע

en: User
he: משתמש

en: Configure
he: הגדרות

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Update status
he: עדכן סטטוס

en: Field name
he: שם שדה

en: Amount
he: כמות

en: Desc
he: יורד

en: Owner
he: בעלים

en: Payment
he: תשלום

en: Configuration
he: הגדרות

en: Basic
he: בסיסי

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Current status
he: סטטוס נוכחי

en: Duplicate
he: שכפול

en: Payment method
he: צורת תשלום

en: Changed
he: השתנה

en: Complete
he: השלמה

en: Apply
he: החל

en: Manage fields
he: ניהול שדות

en: Unavailable
he: לא זמין

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Payment methods
he: צורות תשלום

en: Bundle
he: חבילה

en: Parent ID
he: מזהה אב

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Date and time
he: תאריך ושעה

en: Manage display
he: ניהול תצוגה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Manage form display
he: ניהול טופס העריכה

en: Edit %label
he: עריכת %label
