Payment (8.x-2.0-rc5) - en to ka translation catalogue (33 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Payer
ka: გადამხდელი

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Date
ka: თარიღი

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Unknown
ka: უცნობი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Manage fields
ka: ველების მართვა

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Date and time
ka: თარიღი და დრო
