Payment (8.x-2.2) - en to sv translation catalogue (66 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Payer
sv: Köpare

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Currency
sv: Valuta

en: Quantity
sv: Antal

en: Last updated
sv: Senast uppdaterad

en: Overview
sv: Översikt

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Total
sv: Totalt

en: Unknown
sv: Okänd

en: User
sv: Användare

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Update status
sv: Uppdateringsstatus

en: Message text
sv: Meddelandetext

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Amount
sv: Belopp

en: Desc
sv: Fallande

en: Owner
sv: Ägare

en: Payment
sv: Betalning

en: Payments
sv: Betalningar

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Basic
sv: Grundläggande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: %label has been deleted.
sv: %label har raderats.

en: Current status
sv: Aktuell status

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: Payment method
sv: Betalningsmetod

en: Changed
sv: Ändrad

en: Refund
sv: Återbetalning

en: Complete
sv: Slutförd

en: Apply
sv: Applicera

en: Manage fields
sv: Hantera fält

en: Unavailable
sv: Ej tillgänglig

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: Currency code
sv: Valutakod

en: Payment methods
sv: Betalningsmetoder

en: Line items
sv: Varuartiklar

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Parent ID
sv: Ovanliggande ID

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Date and time
sv: Datum och tid

en: Manage display
sv: Hantera visning

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Manage form display
sv: Hantera formulärsvisning

en: Edit %label
sv: Redigera %label

en: Plugin ID
sv: ID-nummer för plugin
