Payment (8.x-2.2) - en to ps translation catalogue (26 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Date
ps: نيټه

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: User
ps: غړی

en: Configure
ps: سازول

en: All
ps: ټول

en: Configuration
ps: سازول

en: Basic
ps: ساده

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Bundle
ps: بنډل

en: Parent ID
ps: پلرين پېژند

en: - All -
ps: - ټول -
