Payment Authorize.net (2.0.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Test
af: Toets

en: Required
af: Verplig

en: Unknown
af: Onbekend

en: Error
af: Fout

en: Profiles
af: Profiele
