Payment Authorize.net (2.0.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Test
bg: Тест

en: Required
bg: Задължително

en: Label
bg: Заглавие

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Error
bg: Грешка

en: Approved
bg: Потвърдени

en: Profiles
bg: Профили
