Payment Authorize.net (2.0.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Required
bs: Obavezno

en: Label
bs: Oznaka

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Error
bs: Greška

en: Profiles
bs: Profili
