Payment Authorize.net (2.0.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Test
ca: Prova

en: Required
ca: Necessari

en: Label
ca: Etiqueta

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Default Value
ca: Valor per defecte

en: Card Type
ca: Tipus de targeta

en: Payment
ca: Pagament

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Approved
ca: Aprovat

en: Profiles
ca: Perfils

en: About
ca: Detalls
