Payment Authorize.net (2.0.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Required
eo: Bezonata

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Error
eo: Eraro

en: Profiles
eo: Profiloj
