Payment Authorize.net (2.0.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Test
id: uji

en: Required
id: Wajib

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Error
id: Kesalahan

en: Payment
id: Pembayaran

en: First Name
id: Nama Depan

en: Last Name
id: Nama Belakang

en: Approved
id: Disetujui

en: API key
id: Kunci API

en: Profiles
id: Profil

en: About
id: Tentang

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
id: Bidang ini mendukung token. @browse_tokens_link
