Payment Authorize.net (2.0.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Test
jv: Ujian

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Label
jv: Judul

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Error
jv: Salah

en: Profiles
jv: Profil

en: About
jv: Ngenani
