Payment Authorize.net (2.0.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Test
kk: Тест

en: Required
kk: Қажетті

en: Label
kk: Атауы

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Error
kk: Қате

en: Profiles
kk: Профильдер
