Payment Authorize.net (2.0.0) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Test
lt: Testas

en: Required
lt: Privalomas

en: Label
lt: Etiketė

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Error
lt: Klaida

en: API Key
lt: API raktas

en: Card Type
lt: Kortelės tipas

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Refund
lt: Grąžinta

en: Profiles
lt: Profiliai

en: About
lt: Apie

en: API Login ID
lt: API Prisijungimo ID

en: Transaction Key
lt: Sandorio raktas
