Payment Authorize.net (2.0.0) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Test
lv: Tests

en: Required
lv: Obligāts

en: Label
lv: Etiķete

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Error
lv: Kļūda

en: Card Type
lv: Kartes veids

en: Payment
lv: Maksājums

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: API key
lv: API atslēga

en: Refund
lv: Atmaksa

en: Profiles
lv: Profili

en: About
lv: Par

en: Billing Information
lv: Apmaksas informācija
