Payment Authorize.net (2.0.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Required
ne: आवश्यक

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Error
ne: त्रुटि

en: About
ne: बारेमा
