Payment Authorize.net (2.0.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Test
fa: آزمایش

en: Required
fa: اجباری

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: هویت

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Error
fa: خطا

en: About
fa: درباره
