Payment Authorize.net (2.0.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Required
ps: غوښتى

en: ID
ps: پېژند

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Error
ps: تیروتنه

en: Approved
ps: منل شوي

en: About
ps: په اړه
