Payment Authorize.net (2.0.0) - en to pt translation catalogue (26 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Test
pt: Testar

en: Required
pt: Obrigatório

en: Label
pt: Etiqueta

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Error
pt: Erro

en: API Key
pt: Chave API

en: Default Value
pt: Valor Predefinido

en: Card Type
pt: Tipo de Cartão

en: Payment
pt: Pagamento

en: Expiration Date
pt: Data de expiração

en: First Name
pt: Primeiro Nome

en: Last Name
pt: Último Nome

en: Approved
pt: Aprovado

en: API key
pt: Chave API

en: %label has been deleted.
pt: %label foi eliminada.

en: Refund
pt: Reembolso

en: Credit Card Number
pt: Número do Cartão de Crédito

en: Profiles
pt: Perfis

en: About
pt: Sobre

en: Capture
pt: Captura

en: Transaction Key
pt: Chave de transacção

en: Billing Information
pt: Informações de pagamento

en: Cancel payment
pt: Cancela pagamento

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
pt: Este campo suporta tokens. @browse_tokens_link
