Payment Authorize.net (2.0.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Label
te: లేబుల్

en: Unknown
te: తెలియని

en: Error
te: సమస్య

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: About
te: గురించి
