Payment Authorize.net (2.0.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Test
ug: سىناق

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Label
ug: بەلگە

en: Error
ug: خاتالىق

en: About
ug: ھەققىدە
