Payment Authorize.net (2.1.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Test
el: Δοκιμή

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Label
el: Ετικέτα

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Error
el: Σφάλμα

en: Card Type
el: Τύπος κάρτας

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Approved
el: Εγκεκριμένο

en: Profiles
el: Προφίλ χρηστών

en: About
el: Περί
