Payment Authorize.net (2.1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Required
et: Kohustuslik

en: Label
et: Nimetus

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Error
et: Viga

en: Card Type
et: Kaardi tüüp

en: Payment
et: Maksmine

en: Approved
et: Kinnitatud

en: Profiles
et: Profiilid

en: About
et: Programmist

en: Billing Information
et: Maksja andmed
