Payment Authorize.net (2.1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Label
hy: Պիտակ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Error
hy: Սխալ
