Payment Authorize.net (2.1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Test
mr: चाचणी

en: Required
mr: आवश्यक

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Error
mr: तृटी

en: Card Type
mr: कार्ड चा प्रकार
