Payment Authorize.net (2.1.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Label
si: ලේබලය

en: Error
si: දෝෂය
