Payment Authorize.net (2.1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Error
sr: Грешка

en: Billing Information
sr: Информације за плаћање
