Payment Authorize.net (2.1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Required
az: Tələb olunur

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: Error
az: Səhv

en: About
az: Haqqında
