Payment Authorize.net (2.1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Error
cy: Gwall

en: Card Type
cy: Math o gerdyn

en: Payment
cy: Taliad

en: Profiles
cy: Proffilau
