Payment Authorize.net (2.1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Error
eu: Errorea

en: Approved
eu: Onartuta

en: Profiles
eu: Profilak

en: About
eu: (r)i buruz
