Payment Authorize.net (2.1.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Required
gu: જરૂરી

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Error
gu: ભુલ

en: Approved
gu: મંજૂર

en: About
gu: વિશે
