Payment Authorize.net (2.1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Test
he: בדיקה

en: Required
he: נדרש

en: Label
he: תווית

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Error
he: שגיאה

en: Payment
he: תשלום

en: Approved
he: מאושר

en: Profiles
he: פרופילי משתמשים

en: About
he: אודות
