Payment Authorize.net (2.1.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Test
hi: परीक्षण

en: Required
hi: ज़रूरी

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Error
hi: त्रुटि

en: Expiration Date
hi: समाप्ति तिथि

en: Approved
hi: स्वीकृत

en: About
hi: के बारे में

en: Section Title
hi: संभाग शीर्षक
