Payment Authorize.net (2.1.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Required
hr: Nužno

en: Label
hr: Oznaka

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Error
hr: Greška

en: Last Name
hr: Prezime

en: Profiles
hr: Profili

en: About
hr: Opis
