Payment Authorize.net (2.1.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Required
sl: Obvezno

en: Label
sl: Oznaka

en: Unknown
sl: Neznan

en: Error
sl: Napaka

en: Profiles
sl: profili

en: About
sl: O modulu
