Payment Authorize.net (8.x-1.0-alpha10) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Required
tr: Zorunlu

en: Label
tr: Etiket

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Error
tr: Hata

en: Card Type
tr: Kart Türü

en: Payment
tr: Ödeme

en: Approved
tr: Onaylı

en: Declined
tr: Reddedildi

en: %label has been deleted.
tr: %label silindi.

en: Profiles
tr: Profiller

en: Transaction Key
tr: İşlem Anahtarı
