Payment Authorize.net (8.x-1.0-alpha10) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Required
ur: درکار

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Error
ur: خرابی
