Payment Authorize.net (8.x-1.0-alpha9) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Required
nl: Verplicht

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Error
nl: Fout

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Default Value
nl: Standaardwaarde

en: Card Type
nl: Kaarttype

en: Payment
nl: Betaling

en: Expiration Date
nl: Vervaldatum

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: Declined
nl: Afgewezen

en: API key
nl: API-sleutel

en: %label has been deleted.
nl: %label is verwijderd.

en: Refund
nl: Restitutie

en: Credit Card Number
nl: Credit Card-nummer

en: Profiles
nl: Profielen

en: Capture
nl: Vastleggen

en: API Login ID
nl: API inlognaam

en: Transaction Key
nl: Transactiesleutel

en: - Select a profile -
nl: - Selecteer een profiel -

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
nl: Dit veld ondersteunt tokens. @browse_tokens_link
