Payment Authorize.net (8.x-1.1-alpha1) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Test
fr: Tester

en: Required
fr: Requis

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Error
fr: Erreur

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Default Value
fr: Valeur par défaut

en: Card Type
fr: Type de carte

en: Payment
fr: Paiement

en: Expiration Date
fr: Date d'expiration

en: Approved
fr: Approuvé

en: Declined
fr: Refusé

en: API key
fr: Clé d'API

en: %label has been deleted.
fr: %label a été supprimé.

en: Refund
fr: Remboursement

en: Credit Card Number
fr: Numéro de carte bancaire

en: Profiles
fr: Profils

en: Capture
fr: Capturer

en: API Login ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur pour l'API

en: Transaction Key
fr: Clé de transaction

en: - Select a profile -
fr: - Sélectionner un profil -

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
fr: Ce champ prend en charge les tokens. @browse_tokens_link
