Payment Authorize.net (8.x-1.1-alpha1) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Test
pt: Teste

en: Required
pt: Obrigatório

en: Label
pt: Rótulo

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Error
pt: Erro

en: API Key
pt: Chave de API

en: Default Value
pt: Valor padrão

en: Card Type
pt: Tipo do cartão

en: Payment
pt: Pagamento

en: Approved
pt: Aprovado

en: Declined
pt: Recusar

en: API key
pt: Chave da API

en: %label has been deleted.
pt: %label foi apagado(a).

en: Refund
pt: Estorno

en: Credit Card Number
pt: Número do cartão de crédito

en: Profiles
pt: Perfis

en: Capture
pt: Capturar

en: Transaction Key
pt: Chave de Transações

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
pt: Este campo suporta tokens. @browse_tokens_link
