Payment Authorize.net (8.x-1.2-alpha4) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Error
am: ስህተት
