Payment Authorize.net (8.x-1.2-alpha5) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Required
ro: Necesar

en: Label
ro: Etichetă

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Error
ro: Eroare

en: API Key
ro: Cheie API

en: Default Value
ro: valoare implicită

en: Payment
ro: Plată

en: Approved
ro: Aprobat

en: API key
ro: Cheia API

en: Refund
ro: Rambursare

en: Profiles
ro: Profile

en: Capture
ro: Captură

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
ro: Acest câmp acceptă simbulurile: @browse_tokens_link
