Payment Authorize.net (8.x-1.2-alpha5) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Required
sk: Povinné

en: Label
sk: Označenie

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Error
sk: Chyba

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Card Type
sk: Typ Karty

en: Payment
sk: Platba

en: Approved
sk: Schválené

en: Declined
sk: Zamietnuté

en: API key
sk: API kľúč

en: %label has been deleted.
sk: %label bol odstránený.

en: Refund
sk: Vrátiť

en: Profiles
sk: Profily

en: Capture
sk: Zachytiť

en: Transaction Key
sk: Kľúč transakcie

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
sk: Toto pole podporuje tokeny. @browse_tokens_link
