Payment Authorize.net (8.x-1.4) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Test
uk: Тест

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Label
uk: Мітка

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Error
uk: Помилка

en: Default Value
uk: Типове значення

en: Card Type
uk: Тип карти

en: Payment
uk: Оплата

en: Expiration Date
uk: Термін Придатності

en: Approved
uk: Схвалено

en: Declined
uk: Відмовлене

en: API key
uk: Ключ API

en: %label has been deleted.
uk: %label було вилучено.

en: Refund
uk: Повернення

en: Credit Card Number
uk: Номер кредитної картки

en: Profiles
uk: Профілі

en: Capture
uk: Захопити

en: Transaction Key
uk: Ключ транзакції

en: Test Connection
uk: Тестове з'єднання

en: Additional Fields
uk: Додаткові поля

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
uk: Це поле підтримує замінники. @browse_tokens_link

en: Authorize.net for Payment
uk: Authorize.net для Payment

en: Provides Authorize.net integration for the Payment module.
uk: Інтеграція Authorize.net для модуля Оплата

en: Add Authorize.net profile
uk: Додати профіль Authorize.net

en: Authnet Transaction Details
uk: Подробиці транзакції Authnet

en: Configure the different Authorize.net profiles for your website, test connection etc.
uk: Налаштування різних профілів Authorize.net для вашого сайту, тестове з'єднання тощо.
