Payment Authorize.net (8.x-1.5) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Required
da: Obligatorisk

en: Label
da: Etiket

en: Unknown
da: Ukendt

en: Error
da: Fejl

en: API Key
da: API-nøgle

en: Card Type
da: Korttype

en: Payment
da: Betaling

en: Expiration Date
da: Udløbsdato

en: Approved
da: Godkendt

en: API key
da: API-nøgle

en: %label has been deleted.
da: %label er blevet slettet.

en: Refund
da: Refusion

en: Credit Card Number
da: Kreditkortnummer

en: Profiles
da: Profiler

en: Capture
da: Hævning

en: API Login ID
da: API login ID

en: Transaction Key
da: Transaktions nøgle

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
da: Dette felt understøtter tokens. @browse_tokens_link
