Payment Authorize.net (8.x-1.6) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Test
is: Prófa

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Error
is: Villa

en: API Key
is: API Lykill

en: Payment
is: Greiðslumáti

en: Approved
is: Samþykkt
