Payment Authorize.net (8.x-1.7) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Required
ku: پێویستە

en: Label
ku: پێناس

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Error
ku: هەڵە

en: Profiles
ku: زانیاریی تایبەتی
