Payment Authorize.net (8.x-1.7) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Error
ml: പ്രശ്നം
