Payment Authorize.net (8.x-1.7) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Error
mn: Алдаа
